чудовий Чістотон овес

Так, саме чудовий. Ми вже давно його знаємо, і любимо його все більше і більше.

Що робити, якщо треба скинути 2-3 кг – приймати Чістотон овес
Що робити, якщо виникло непереборне бажання почистити організм? відповідь той же – приймати Чістотон овес.
Що робити, якщо страждаєш запорами? відповідь очевидна – з’їж Чістотон овес
За рахунок дуже правильно і грамотно підібраного складу Чістотон овес відмінно чистить організм, виводить зайву рідину і шлаки, покращує моторику кишечника. При цьому, не викликає звикання, і що не менш важливо, дуже зручний в прийомі.

Приймати Чістотон овес слід 1-2 рази в день, ранок-вечір, або вечір, по 1 чайній ложці, рясно запиваючи водою. Обов’язково дотримуватися питного режиму, під час прийому Чістотона вівса.

До складу Чістотона входять такі рослини – подрібнений порошок з зерен і висівок вівса, коренеплоди буряка, корінь стальника і солодки, трава сени.

Ось такий простий і не хитромудрий склад. Але дуже дієвий, налагоджує роботу шлунково-кишкового тракту на 123, і це перевірено часом. Знижує рівень холестерину – це логічно, нормалізує обмін речовин, що взагалі дуже приємно !!!

Перші дні знайомства з Чістотоном ми радимо проводити у вихідні, тому що організм може вирішити попрощатися з дуже великою кількістю нажитого і не потрібного !!!!

Купити Чістотон овес можна тут

(0)

Простий і ефективний спосіб почистити судини !!!!

Якщо перед Вами стоїть таке завдання – почистити судини, у нас є вже перевірена схема, працює відмінно. Ви добре переносите продукти бджільництва, тоді вперед.

Отже в справі два продукти – фітоконцентрати лічнок воскової молі, і фітоконцентрати бджолиного підмору. Курс місяць, дуже зручний прийом – ранок вечора. Вранці приймаємо фітоконцентрати воскової молі, 20 крапель. Увечері фітоконцентрати бджолиного підмору, 20 крапель. На цю схему Вам потрібно по 3 флакона воскової молі і бджолиного підмору. Дуже ефективний і економний варіант.

Як це працює? ФІТОКОНЦЕТРАТИ воскової молі розчиняє холестеринові бляшки, покращує еластичність судин. Воскова міль живе у вулику і є шкідником, вона виробляє такий фермент, який, увагу, расстворяет бджолиний віск, саме цим і пояснюється здатність продуктів з воскової молі чистити судини. А ФІТОКОНЦЕТРАТИ бджолиного підмору, виводить все це з організму.

Лікарі так само рекомендують цю схему перед початком літа, ці продукти розріджують кров і як Ви вже зрозуміли знижують артеріальний тиск !!!

щоб купити тисніть сюди, не забудьте кількість 3 флакона

(0)

Купити Пергу бджолину можна тут

Один з найбільш наших улюблених продуктів для підтримки імунітету і вітамінізації організму в цілому – це Перга бджолина.
Людям далеким від бджільництва, завжди дуже цікаво знати, що це за продукт і як виходить?
Пергу роблять або роблять бджоли, з зерен пилку, шляхом ферментизації. На цей процес йде близько 15 днів. По завершенню цього процесу, виходить цінний білковий продукт, яким бджоли годують свої личинки. Тобто, це десткое харчування в вулику. Continue Reading…

(0)